Afspraken
In- en uitchecken
Op de dag van aankomst zijn jullie welkom vanaf 16:00 uur. De ID gegevens worden opgevraagd en geregistreerd bij de SEF (dienst voor immigratie en grensbewaking). Maximum capaciteit van 7 personen in elke accommodatie. Eventuele bezoekers kunnen worden toegelaten mits op voorhand overleg met de eigenaar en dienen sowieso de locatie te verlaten voor 23u.
Op de dag van vertrek dient de sleutel uiterlijk om 10:00 terug aan ons te worden overgedragen. Dit in verband met schoonmaken en voorbereiden van de accommodatie voor nieuwe gasten. Eventueel kunnen we jullie bagage nog enkele uren veilig stockeren voor het eigenlijke vertrek.
Eindschoonmaak
Aan het einde van ieder verblijf dient de vakantiewoning veegschoon aan ons te worden overgedragen. Dit houdt tevens in dat alle servies is afgewassen, vuilnisemmers zijn geledigd & weg gebracht naar de container en de meubels op hun oorspronkelijke plaats zijn teruggezet. Vervolgens wordt door ons de volledige eindschoonmaak gedaan. Hiervoor rekenen wij een standaardbedrag aan van €100/vakantiehuis dat niet afhangt van de lengte van het verblijf. De kosten van de eindschoonmaak zijn niet bij de nachtprijs inbegrepen.
Waarborg
De huurwaarborg bedraagt €300/vakantiewoning en dient om eventuele ongelukjes te vergoeden. Deze wordt cash bij aankomst overgedragen.
Klachten in verband met bestaande schade worden aanvaard tot 4 uur na aankomst. Ook tijdens het verblijf kunnen er natuurlijk ongelukjes gebeuren, gelieve dan hierover te communiceren. Bij vertrek wordt er een gezamenlijke eindcontrole uitgevoerd. Wanneer alles in orde wordt achtergelaten, geven wij onmiddellijk de waarborg cash terug.
Reserveringen en betalingen
Na het invullen van het boekingsformulier heeft u 5 werkdagen de tijd om het voorschot, 50% van de reissom op onze rekening PT50 0007 0000 0041 6945 7712 3 over te maken met mededeling van de naam en de boekingsperiode. Het restbedrag ontvangen we graag cash bij aankomst.
Annuleringsvoorwaarden
Mocht je om welke reden dan ook genoodzaakt zijn om je vakantie bij ons te annuleren, dan betalen wij volgens onderstaand schema terug:
– Bij annulering tot 8 weken voor aanvang van de huurperiode wordt 50% van het voorschot terugbetaald.
– Bij annulering minder dan 8 weken voor aanvang van de huurperiode wordt 100% van de aanbetaling in rekening gebracht.
– Indien je binnen 24 uur na de overeengekomen aankomstdatum zonder nadere kennisgeving niet bent gearriveerd, wordt dit beschouwd als een annulering.
Wij adviseren onze gasten altijd om, voor het gedeelte dat niet door ons wordt terugbetaald (ziekte/ongeval, geweigerd transport, annulering vlucht…) een annuleringsverzekering af te sluiten.
Huisdieren
Huisdieren zijn NIET toegelaten bij Casa Gemeos.
Roken
Roken kan op de terrassen en in de tuin mits de nodige voorzorgsmaatregels inzake brandveiligheid in acht te nemen. In de accommodaties is het verboden te roken.
Omgeving
Casa Gemeos is gelegen op de rand van een woonbuurt. Uit respect voor onze buren willen we dan ook vragen om het rustig te houden tussen 23u en 8u. Daarom zijn feesten/bijeenkomsten niet toegestaan.
Aansprakelijkheid
Wij zijn niet verantwoordelijk voor gebeurlijke ongevallen in en rond de woning of het zwembad. Casa Gemeos is evenmin aansprakelijk te stellen voor schade ontstaan door brand, lekkage, ongeval of welke oorzaak dan ook, aan huurder en/of eigendommen.
Klachten
In Portugal is het klachtenboek “livro de reclamaçoes” een goed gereguleerde procedure ter bescherming en ondersteuning van de consument. Meer info over deze procedure vind je in het tabblad contact. Natuurlijk horen wij liever eerst rechtstreeks over een eventuele ontevredenheid en staan wij open voor feedback!
